Cześć!

Jesteśmy grupą studentów studiującą na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH w Krakowie.

W 2002 roku otrzymaliśmy statut koła naukowego i obecnie działamy pod nazwą PROMAT przy Katedrze Plastycznej Przeróbki Metali.
Nasi członkowie w ramach pracy w kole zdobywają wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej, a w szczególności dotyczącą nowoczesnych technologii kształtowania materiałów oraz komputerowych technik projektowania i modelowania procesów przeróbki plastycznej.

W ramach działalności koła, realizujemy projekty naukowe oraz organizowane są liczne spotkania i wyjazdy do zakładów przemysłowych na terenie całej Polski, a także za granicę.

Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy maja ciekawe pomysły i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przetwórstwa stopów i materiałów specjalnych.
Informacje dla osób chcących przyłączyć się do koła znajdziecie w dziale “jak dołączyć?”